Wyjątkowa wyprzedaż teatralnych kostiumów dziś w Poznaniu

Buty, ubrania czy nakrycia głowy, które niegdyś nosili na sobie aktorzy Teatru Polskiego w Poznaniu. Dziś wielkie opróżnianie magazynów. Są też inne atrakcje.

Przed Teatrem Polskim w Poznaniu odbywa się dzisiaj wyjątkowa wyprzedaż SZAF/MAT. To niepowtarzalna okazja, by nabyć kostiumy teatralne prosto z magazynów teatru. Buty, ubrania czy nakrycia głowy niegdyś noszone przez poznańskich aktorów z pewnością będą wyjątkowym dodatkiem do szafy. Wydarzenie trwa od godziny 12:00.

Wyjątkowy koncert

To jednak nie koniec atrakcji na dzisiaj. O godzinie 16:30 na teatralnym dziedzińcu miejsce będzie miał II koncert plenerowy Orkiestry Antraktowej. Uczestnicy będą mogli posłuchać dzieł takich kompozytorów jak Edward Elgar, Max Bruch, Ottorino Respighi oraz Edvard Grieg, w tym między innymi „Serenadę na orkiestrę smyczkową e-moll op. 20” Elgara czy „Suitę w dawnym stylu 'Z czasów Holberga’ op. 40” Griega.

Ostatni spektakl sezonu

Niedziela jest również ostatnią szansą w tym sezonie na obejrzenie spektaklu w Teatrze Polskim w Poznaniu. O godzinie 18:00 rozpocznie się „Delivery Heroes. Bohaterowie na wynos”. To spektakl skoncentrowany wokół doświadczenia bycia kurierem – dostawcą jedzenia oraz relacji użytkowników i pracowników aplikacji oferującej usługi dostarczania produktów klientom wprost pod ich drzwi.

– Kurierzy zostają wciągnięci w szalone wyzwanie. Do wygrania są ogromne pieniądze – trzeba jedynie z pełnym entuzjazmem zaangażować się w coraz to bardziej absurdalne zadania proponowane przez organizatorów. Świat pracy, aplikacji i prywatność zaczynają zlewać się w jedną, nierozróżnialną od siebie całość – czytamy na stronie Teatru.

Czytaj także: Wieje już silny wiatr. Będzie tylko gorzej

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl