Materiał partnera

Wielka Szama powraca do Poznania! 17 i 18 września widzimy się na ostatniej wielkiej wyżerce w tym roku!

Wielka Szama to największy zlot foodtruckowy w Wielkopolsce. Jesienna edycja odbędzie się 17 i 18 września przy Stadionie Poznań. Trzydzieści food trucków zabierze gości w kulinarną podróż dookoła świata.

Jakie smaki będą czekać na najbliższej edycji? Gruzińskie chaczapuri, tajski pad thai, holenderski kapsalon, pastrami i ukraińskie pielmieni. Brzmi dobrze? A to dopiero początek. Nie zabraknie klasyków, czyli soczystych burgerów, belgijski frytek czy chrupiących zapiekanek. Oczywiście będą też pyszne desery, m.in. hiszpańskie churrosy z gorącą nutellą lub owoce w czekoladzie! Informacje o kolejnych food truckach publikowane są na stronie wydarzenia na FB: Wielka Szama na Stadionie – największy zlot w Wielkopolsce.

fot. źródło : materiały prasowe partnera

hotel dla psów w Poznaniu

 

Wielka Szama to nie tylko dużo pysznego jedzenia, ale też liczne atrakcje dodatkowe. Na najmłodszych czekać będzie strefa dmuchańców. Wszystkie zjedzone kalorie będzie można wyskakać na bajkowych, dmuchanych zabawkach. Starszych uczestników zainteresują zapewne zawody jedzenia na czas, a na całe rodziny czekać będzie rodzinna gra terenowa. Całkiem dorośli znajdą coś dla siebie w strefie piwa regionalnego – Po godzinach, gdzie będzie można posłuchać wielu ciekawostek na temat złocistego trunku oraz wziąć udział w zawodach kapslowania czy też beer pongu. Jak zawsze odbędzie się pokaz warzenia piwa.

Na wydarzenie warto zabrać rodzinę, przyjaciół i wspólnie posmakować tych wszystkich pyszności! Na goście czekać będzie strefa konsumpcyjna oraz strefa chill z leżaczkami i muzyką.

Pełna lista food trucków i smaczne konkursy znajdują się na stronie wydarzenia :
www.facebook.com/events/785759609334210

Najważniejsze informacje:

Co? Wielka Szama w Poznaniu
Gdzie? Stadion Poznań
Kiedy? 17 i 18 września
O której? sobota 12:00-21:00, niedziela 12:00-20:00

Organizator:
Festiwal Smaków Food Trucków

Partnerzy:
Stadion Poznań
Browar Amber

Partnerzy medialni: Radio Eska, Nasz Głos Poznański, lepszyPoznań.pl, Freshmag, wpoznaniu.pl

Partnerzy kulinarni: Gastropoznaniak, Słodkie Poznania

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl