Widziałeś go? Starszy mężczyzna zaginął w Poznaniu

73-latek opuścił mieszkanie 4 listopada i do dzisiaj nie wrócił. Rodzina nie ma z nim kontaktu. Mężczyzna jest szczupłej budowy ciała i ma około 170 centymetrów wzrostu. Każdy, kto informacje pomocne w poszukiwaniach, proszony jest o kontakt z policją.

WYSZEDŁ I NIE WRÓCIŁ

Ostatni raz rodzina miała z nim kontakt 4 listopada około godziny 15:00. Wtedy mężczyzna wyszedł ze swojego mieszkania na Osiedlu Piastowskim. Wciąż jednak nie wrócił do domu i nie daje znaku życia. Rodzina nie może się z nim skontaktować.

RYSOPIS

Zaginiony to 73-latek. Ma około 170 centymetrów wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. W chwili zaginięcia ubrany był w niebieską materiałową kurtkę. Miał na sobie również dżinsowe spodnie i granatową czapkę z daszkiem.

KONTAKT Z POLICJĄ

Wszyscy, którzy mają jakikolwiek kontakt z mężczyzną, wiedzą, gdzie może obecnie przebywać lub mają jakiekolwiek pomocne w poszukiwaniach informacje, proszeni są o kontakt z policjantami. Można to zrobić pod numerem telefonu 477 712 311 lub osobiście w Komisariacie Policji Poznań – Nowe Miasto.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl