Materiał partnera

Wakacje w Kołobrzegu – oferta FIRST MINUTE

Zbliża się czas wytęsknionych wakacji, a my mamy dla Ciebie idealną propozycję! Hotel New Skanpol w malowniczym Kołobrzegu otwiera drzwi do komfortu i relaksu nad samym morzem. Nasz specjalny pakiet wakacyjny First Minute „Powitanie Wakacji” to klucz do niezapomnianych wrażeń!

Zachęcamy do odwiedzenia urokliwego Kołobrzegu, perły nad Bałtykiem! To miejsce, gdzie marzenia o wakacjach stają się rzeczywistością. Piękne, piaszczyste plaże zapraszają do relaksu i kąpieli słonecznych, oferując niezapomniane chwile w bliskości morza. Kołobrzeg to nie tylko miejsce dla miłośników plażowania, ale również dla tych, którzy cenią zdrowy tryb życia. Zdrowe morskie powietrze nasycone jodem sprawi, że każdy oddech stanie się zbawienny dla Twojego zdrowia. Miasto kusi bogatą historią, zabytkowym centrum, ratuszem i katedrą, które przeniosą Cię w klimat minionych epok. Spacerując malowniczymi uliczkami, poczujesz magię tego miejsca.

Zarezerwuj już teraz, a pakiet na minimum 5 noclegów otrzymasz w cenie o 15%* niższej niż regularny Pakiet Wakacyjny. W cenie, oprócz śniadania i kolacji, zapewniamy całą gamę rozrywek, zarówno hotelowych (jak zabieg w największym centrum SPA w mieście, wieczór z muzyką i disco w klubie o najdłuższej historii), jak i miejskich (w tym zwiedzanie miasta, rejs po morzu i po Parsęcie).

Pakiet Wakacyjny specjalnej cenie będzie dostępy tylko do końca marca. Warto więc zarezerwować go wcześniej, zwłaszcza że Hotel New Skanpol daje możliwość bezpiecznego odwołania rezerwacji nawet do 7 dni przed przyjazdem.

Zapraszamy do klimatyzowanych pokoi Deluxe, kameralnego basenu, największego SPA w mieście, renomowanej restauracji Sublima i polecanego disco Underground. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie o każdej porze.

Hotel New Skanpol to nie tylko miejsce na nocleg, to oaza relaksu, elegancji i doskonałej obsługi. Rozpocznij swoją przygodę nad Bałtykiem z nami – zarezerwuj teraz i ciesz się wyjątkowymi wakacjami w Kołobrzegu w świetnej cenie!

A może pobyt na majówkę, lub Boże Ciało? Sprawdź nasze oferty specjalne.

Więcej informacji na stronie www.newskanpol.pl, lub pod nr tel. 94 352 82 11

*z uwzględnieniem rabatu za newsletter

Czytaj także: Przybyło zieleni na placu Wolności [ZDJĘCIA]

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl