W centrum Poznania rzucił kostką brukową w witrynę sklepu. Szuka go policja. Nagranie

Najpierw cisnął kostką brukową w szybę, a później podszedł, podniósł ją i rzucił ponownie. Wszystko zarejestrował monitoring miejski. Straty wyceniono na blisko 10 tysięcy złotych.

WSZYSTKO SIĘ NAGRAŁO

Policjanci z komisariatu Poznań Stare Miasto szukają mężczyzny, który wybił szybę w witrynie sklepowej. Do zdarzenia doszło 8 listopada o godzinie 4:13. Sprawca przeszedł przez przejście dla pieszych z kostką brukową w ręce, a następnie rzucił nią w szybę. Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym wszystko wyraźnie widać.

Rozpoznajesz tego mężczyznę⁉️ Skontaktuj się z policjantami⚠️Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto zajmują się sprawą uszkodzenia mienia.Do zdarzenia doszło 8 listopada br. przy ul. 27 Grudnia w Poznaniu. Sprawca rzucił kamieniem w witrynę sklepową i wybił szybę. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę na filmie, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto pod numerem telefonu 47 77-143-47 lub 47 77-124-11 ☎️📞Szczegóły: https://bit.ly/3vC7LSd

Opublikowany przez Komenda Miejska Policji w Poznaniu Wtorek, 27 grudnia 2022

RZUCIŁ DWA RAZY

Na filmie widzimy, jak mężczyzna podchodzi do uszkodzonej witryny, podnosi kostkę, oddala się i rzuca w szybę ponownie. Następnie odchodzi w kierunku, z którego przyszedł. Właściciel sklepu wycenił straty na blisko 10 tysięcy złotych.

ROZPOZNAJESZ GO?

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, byli świadkami zdarzenia lub mają o nim jakiekolwiek informacje, proszeni są o kontakt z policjantami. Można to zrobić osobiście w Komisariacie Policji Poznań – Stare Miasto lub pod numerami telefonu 47 77 143 47 i 47 77 121-11.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl