Użytkownicy pyszne.pl orzekli, że to najlepsza restauracja w Poznaniu

Makaron, pizza, pad thai? Nie, ponieważ poznaniacy wybrali burgera. Statuetkę konkursu Pyszne.pl Awards. przyznano restauracji Pastwisko.

Już po raz dziewiąty poznaniacy wybierali swoją ulubioną restaurację w konkursie Pyszne.pl Awards. O tym do kogo powędrowały statuetki zadecydowali użytkownicy serwisu. Nagrody zostały przyznane w 34 kategoriach – 12 ogólnopolskich i 22 lokalnych. W Poznaniu zwyciężyła burgerownia Pastwisko.

– Nagrodę Pyszne.pl Awards otrzymujemy już po raz piąty. To ogromne wyróżnienie, nagroda dla naszych pracowników. Wydaje mi się, że klienci lubią Pastwisko ze względu na jakość dań, obsługę, szybkość dostarczania zamówień oraz to, że zawsze jesteśmy dla nich otwarci. Restauracja powstała z zamiłowania do kuchni amerykańskiej. Z czasem otworzyliśmy także drugi lokal, co ciekawe, na dwa miesiące przed pandemią, a wszystko przetrwało. I to jest dla nas najważniejszy dowód, że klienci nas cenią – mówi Tomasz Danielak z restauracji Pastwisko.

Natomiast nagrodę województwa wielkopolskiego otrzymał Swiss Kebab Gniezno, w którym można kupić półmetrowe kebaby. Statuetki zostały przyznane również w poszczególnych rodzajach kuchni. Wybrano m.in. najlepszą kuchnię polską (Bufet Jesz Ile Chcesz, Tychy), wybrano ulubione azjatyckie smaki (Susharnia, Łódź) oraz roślinne inspiracje (Vegab, Kraków).

pyszne.pl
Użytkownicy pyszne.pl orzekli, że to najlepsza restauracja w Poznaniu / fot. pyszne.pl

Czytaj także-To rewolucja w poznańskich żłobkach | wpoznaniu.pl

Monika Statucka
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl