Uderzył kobietę szklanką w twarz. Szuka go policja

Policjanci z Poznania poszukują mężczyzny, który w jednym z klubów przy Starym Rynku uderzył kobietę szklanką w twarz. Poszkodowana z poważnymi urazami twarzy trafiła do szpitala.

Mężczyzna ze zdjęcia, jest prawdopodobnym sprawcą brutalnego ataku na kobietę w jednym z klubów przy ul Paderewskiego. Do atak doszło 30 lipca tego roku. To wtedy poszukiwany mężczyzna miał uderzyć szklanką kobietę w twarz. Wyniku tego uderzenia kobiecie pękł ząb oraz doznała uszkodzenia zębiny.

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzny. To on może mieć związek z tą sprawą. Ponieważ jednak do tej pory nie udało się ustalić personaliów mężczyzny, policja prosi o kontakt osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto pod numerami telefonu 47 77 124 06 lub 47 77 124 11/12. Policja zapewnia anonimowość.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl