Tych 2 zawodników chce Lech Poznań. Jedyny klub z Ekstraklasy jeszcze bez transferu

Lech Poznań, mimo zbliżającego się początku sezonu, wciąż nie poczynił żadnych ruchów na rynku transferowym. Kibice z niecierpliwością czekają na nowe twarze. Te mogą nadejść ze Skandynawii.

Klub nie spieszy się z dokonywaniem transferów, co przypomina sytuację sprzed roku, kiedy to pierwszy zawodnik dołączył do drużyny dopiero 4 lipca. Obecnie Lechici są jedynym zespołem w ekstraklasie, który nie dokonał żadnego transferu. Pierwsze spotkanie Lecha z Górnikiem Zabrze odbędzie się 21 lipca.

Jednym z celów transferowych Lecha Poznań jest Szwed Alex Douglas. Informacje o zainteresowaniu tym zawodnikiem podał portal Goal.pl. Lech ma złożyć ofertę w wysokości 350 tysięcy euro za 22-letniego środkowego obrońcę, który od 2021 roku gra w Vasteras w szwedzkiej ekstraklasie. Douglas ma na koncie 68 spotkań i dwie asysty, a jego kontrakt z obecnym klubem wygasa z końcem roku.

Kolejnym zawodnikiem, który może wzmocnić Lecha, jest Ole Didrik Blomberg z Norwegii. Informacje o jego możliwym transferze podał portal Meczyki.pl. Blomberg, 24-letni skrzydłowy, od czterech lat gra w Brann, gdzie rozegrał 97 spotkań, zdobywając 13 bramek i notując 20 asyst.

Czytaj też: Znany streamer w Polsce. Otrzymał koszulkę Lecha Poznań

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl