Ujawniono tragiczne nagranie ze śmiertelnego wypadku w Wielkopolsce. 19-latka jechała 220 km/h

W miejscowości Rogaszyce koło Ostrzeszowa doszło do śmiertelnego wypadku. 17-letni pasażer zginął na miejscu. Po sieci krąży filmik nagrany chwilę przed tragedią.

BMW stanęło w ogniu

Do wypadku doszło w poniedziałkową noc na drodze nr 11 w miejscowości Rogaszyce, niedaleko Ostrzeszowa.

– Wstępne ustalenia policji pokazały, że do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi krajowej DK11, poza obszarem zabudowanym. Kierowcą samochodu marki BMW była 19-letnia mieszkanka Ostrzeszowa. Nie dostosowała ona prędkości pojazdu do warunków panujących na drodze. Straciła panowanie nad kierowanym pojazdem. Najpierw zjechała na prawe pobocze, a następępnie na łąkę. Auto zaczęło się palić – poinformowała st. asp. Magdalenia Hańdziuk z ostrzeszowskiej policji.

Śmiertelny wypadek

W pojeździe, oprócz kierowy, znajdowały sie jeszcze dwie osoby. Jeden z pasażerów, 17- letni mieszkaniec gm. Ostrzeszów, zginął na miejscu. Drugi,19-letni mieszkaniec Ostrzeszowa, trafił do szpitala. Kierująca pojazdem była trzeźwa, została przetransportowana do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

Przed samą tragedią nagrali film

W Internecie pojawiło się nagranie prosto z pędzącego samochodu. Nastolatkowie nagrali te wideo chwilę przed tragedią. Chwalą się, że jadą z prędkością 220 km/. Na filmiku słychać, że jeden z pasażerów radzi kierującej, aby zwolniła.

Zobacz wideo:

Śmiertelny wypadek na DK11

Śmiertelny wypadek na DK11 😱😱😱⚠⚠⚠Nagranie tuż przed zdarzeniem, które rozchodzi sie po sieci droga pantoflową.Najprawdopodobniej prowadzona był transmisja LIVE "W dniu 9 października 2023 roku o godzinie 00:18 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie otrzymało zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego przy drodze krajowej nr 11 w miejscowości Rogaszyce. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej zastano samochód osobowy całkowicie objęty pożarem. Pojazdem podróżowały 3 osoby. W momencie naszego przybycia dwie osoby poszkodowane znajdowały się poza pojazdem. Ratownicy zabezpieczeni w sprzęt ochrony dróg oddechowych podali jeden prąd gaśniczy na palący się samochód. Dwóm osobom poszkodowanym udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy. Następnie odnaleziono 3 osobę poszkodowaną, której pomocy udzielił Zespół Ratownictwa Medycznego. Podczas medycznych czynności ratunkowych lekarz stwierdził zgon jednej osoby poszkodowanej. Pozostali poszkodowani zostali zabrani do szpitala. Dalsze czynności straży pożarnej polegały na oświetleniu miejsca zdarzenia do czasu zakończenia czynności operacyjnych prowadzonych przez Policję oraz Prokuratora. W wypadku brał udział również pies, który nie przeżył. " -Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w OstrzeszowieDołącz do grupy www.facebook.com/groups/stopcham/

Opublikowany przez Stop Cham Poniedziałek, 9 października 2023

Czytaj także: W Mosinie będzie nowy skate park. Zaprojektowała go młodzież

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl