Tormel wyłącza z ruchu kolejne ulice. Sprawdź, którędy nie przejedziesz

Skrzyżowanie ulicy Składowej z ulicą Towarową będzie prawie w całości wyłączone z ruchu. Wykonawca musi połączyć nowe torowisko z istniejącym już. To kolejna etap prowadzonych prac w ramach Projektu Centrum.

TOWAROWA NIE DO PRZEJECHANIA

W związku z pracami prowadzonymi w centrum Poznania i wymianą wielu torowisk w mieście, wykonawca prac firma Tormel wyłączy kolejne skrzyżowanie z ruchu. W związku z kolejnym etapem remontu kierowcy nie będą mogli od poniedziałku przyjechać przez skrzyżowanie ulicy Towarowej z ulicą Składową.

MOŻLIWE MANEWRY

Wciąż istnieje możliwość skrętu w lewo z ul. Składowej w ulicę Towarową dla kierowców jadących od strony skrzyżowania al. Niepodległości z ulicą Taylora. Wykonać można również manewr skrętu w prawo z ulicy Towarowej w ul. Składową, dla pojazdów jadących od strony skrzyżowania al. Niepodległości z ul. Św. Marcin. Wyjeżdżając z ulicy składowej do ulicy Towarowej, można pojechać w kierunku dworca PKS.

REMONTY, REMONTY I JESZCZE RAZ REMONTY

Wykonawca zapewnia, że prace potrwają około miesiąca. Ta część remontu pozwoli na połączenie istniejących już fragmentów torowisk. Nowe torowisko na ulicy Towarowej zostanie połączone z torowiskiem biegnącym w kierunku ulicy Matyi.

Kierowcy wciąż mierzą się ze sporymi utrudnieniami w rejonie prowadzonych prac. Remont obejmuje sporą część al. Niepodległości i ulicy Święty Marcin. Rozpoczął się również remont na ulicy 27 Grudnia. Rozkopane jest torowisko także w okolicach Okrąglaka i placu Wolności. Wszystkie prace prowadzone są w ramach Projektu Centrum i mają być ukończone w 2023 roku.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl