Tłumy poznaniaków na finale WOŚP! Zobaczcie sukces Orkiestry

Mnóstwo stref i atrakcji dla całych rodzin, wyjątkowe wielkoorkiestrowe licytacje oraz dziarczyńcy, którzy pokazują, jak to jest być tatuażystą za pomocą… banana. Na targach czeka masa atrakcji z okazji finału WOŚP.

LICYTACJE

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa w najlepsze. Na Międzynarodowe Targi Poznańskie przybyły tłumy. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się atrakcje w Poznań Congress Center. O godzinie 13:00 zaczęły się tam orkiestrowe licytacje. Jako pierwsza na aukcję trafiła płyta zespołu Nocny Kochanek z autografami muzyków.

ATRAKCJE DLA RODZIN

W pawilonie na poznaniaków czeka masa atrakcji. Na poziomie 1. doskonale odnajdą się rodziny z dziećmi. Na małej scenie występowali aktorzy Teatru Muzycznego, którzy później czytali również bajki. Na jednym ze stoisk najmłodsi mogą własnoręcznie zrobić własne przypinki, pobawić się w małego chemika czy pobawić się zabawkami sensorycznymi.

Dzieci mogą również dowiedzieć się więcej o tym, jak dbać o swoje uzębienie, a także mogą zbadać swój wzrok. Mogą również posłuchać o środowisku oraz o dzikich zwierzętach, a także zobaczyć z bliska rośliny z poznańskiej palmiarni. Przygotowana została również strefa, gdzie przejść można kurs pierwszej pomocy.

WYTATUUJ BANANA

Na dole odbywają się za to licytacje. Działają tam także dziarczyńcy, którzy zbierają pieniądze na WOŚP, tatuując. Można tam również pobawić się w tatuatora, wprowadzając tusz w skórkę banana. Swoje projekty zaprezentowali tam również uczniowie Zespołu Szkół Odzieżowych. Przechadzając się po targowych halach, natknąć można się także na bohaterów “Gwiezdnych Wojen” w certyfikowanych kostiumach. Przed budynkiem PCC stoją za to autobusy, w których można oddać krew.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl