Zobacz psiaki, które zbierają na WOŚP

Golden retrievery po raz kolejny zbierają pieniądze na WOŚP. Wraz ze swoimi właścicielami pokazują sztuczki, a po pokazach, psiaki można pogłaskać, przytulić i zrobić sobie z nimi zdjęcie.

BĘDZIE REKORD?

Grupa Golden Retriever w Poznaniu po raz kolejny zbierała na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W zeszłym roku dzięki zdolnym psom i ich właścicielom udało się zebrać 107 tysięcy złotych, co było rekordowym wynikiem dla goldenów. Dziś czworonogi można spotkać między innymi w galerii King Cross Marcelin oraz w galerii Pestka.

POKAZY I SZTUCZKI

Co więcej, psy kwestowały również na placu Wolności. Najpierw pokazywały one sztuczki, których nauczyły się ze swoimi opiekunami. Pupile umiały zostać i czekać w miejscu, a później synchronicznie wracać do swoich właścicieli. Jeden z psiaków wziął również udział w specjalnym pokazie, w którym między innymi aportował i przeciągał linę.

GDZIE JE SPOTKAĆ?

Wszystkie goldeny można pogłaskać, przytulić się do nich lub zrobić sobie z nimi zdjęcie. W galeriach czworonogi będzie można spotkać do godziny 18:00. Część psów z placu Wolności już przyjechała pod wejście wschodnie na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tam będą aż do godziny 20:00.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl