Zobacz piękną końcówkę finału WOŚP. Złote serduszko, Światełko do Nieba i Organek

Złote serduszko WOŚP zostało wylicytowane przez Poznaniaka za zawrotną kwotę ponad 50 tysięcy złotych. Chwilę po aukcji setki poznaniaków zaświeciło latarki w telefonach i wysłało Światełko do Nieba.

WYJĄTKOWE AUKCJE

Licytacja złotego serduszka WOŚP

Opublikowany przez wpoznaniu.pl Niedziela, 29 stycznia 2023

Pięknie zakończył się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Poznaniu. Najpierw tłumy pod sceną zgromadziła gwiazda hip-hopu Peja. Po jego koncercie rozpoczęły się wyjątkowe wielkoorkiestrowe licytacje. Najpierw na aukcje trafiła koszulka WOŚP z pękniętym sercem, wydrukowanym w tym samym roku, w którym zamordowany został Paweł Adamowicz. Koszulkę 2 lata temu wylicytowała profesor AWF w Poznaniu. Później kolejny raz oddała ją na licytację. Dziś ponownie ją wygrała.

OGROMNA KWOTA

Światełko do Nieba WOŚP

Opublikowany przez wpoznaniu.pl Niedziela, 29 stycznia 2023

Najbardziej wyczekiwana była jednak aukcja złotego serduszka WOŚP. Wyjątkowe, ważące 4 gramy serce wygrał Pan Piotr z Poznania. Wylicytował je za kwotę 50 tysięcy 777 złotych. Na aukcję trafił również bodziak dla dziecka z charakterystycznym sercem orkiestry, a także koszulka z podpisami muzyków, uczestników i organizatorów ostatniego Pol’and’Rock, w tym Jurka Owsiaka.

GWIAZDA WIECZORU

Równo o godzinie 20:00 setki poznaniaków wysłało Światełko do Nieba. W tym roku akcja przebiegła w duchu ekologii. Zamiast głośnych fajerwerków, uczestnicy dostali specjalne nakładki na telefon, dzięki czemu latarki dawały niesamowity efekt. Akcja ta odbywała się jednocześnie na finałach WOŚP w całej Polsce. Wydarzenie zamknął koncert gwiazdy wieczoru. Na scenie koncert zagrał zespół Organek.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl