Targi innowacyjnych technologi i wynalazków w Poznaniu

W Poznaniu trwają Targi Innowacje – Technologie – Maszyny. W dziewięciu pawilonach targowych prezentuje się blisko 1000 wystawców z 26 krajów. Tegoroczne targi odbywają się pod hasłem „Na drodze do Przemysłu 4.0” .

Na targach będzie można zobaczyć najnowsze wynalazki które sprawdzają się w przemyśle. Na specjalnie oznaczonych stoiskach będzie można znaleźć maszyny i urządzenia prezentowane publicznie po raz pierwszy. Szeroko prezentowane są urządzenia do druku 3D Wystawcy udowadniają że na drukarkach 3D stworzyć można prawie wszystko, począwszy od medycznych protez a skończywszy na częściach do motocykla. Zainteresowani drukiem 3D czy przemysłem opartym na robotach mogą zwiedzać targi z przewodnikiem. To oferta dla specjalistów odwiedzających tę imprezę.

Przez cały czas trwania targów w pawilonie 8 będzie działał Poligon Umiejętności. Tam na żywo można zobaczyć przy pracy urządzenia lakiernicze, pracujące w różnych systemach. Targi potrwają do piątku. Za bilet jednorazowy kupiony w kasie po rejestracji profesjonaliści zapłacą 35 zł, bilet dla szerokiej publiczności to koszt 100 zł.

 

kontakt

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl