Radni spotkali się z mieszkańcami Rataj i Żegrza
17 czerwca odbyło się kolejne spotkanie otwarte zorganizowane przez Radę Miasta Poznania z cyklu „Rada dla mieszkańca. Pobryncz radnemu o swoich sprawach”. Radni ze wszystkich klubów dyskutowali z mieszkańcami Rataj i Żegrza m.in. o oświacie, zieleni miejskiej czy organizacji ruchu na tych fyrtlach Poznania.
19 czerwca 2026



