Jak będzie wyglądać nowe osiedle mieszkaniowe na Naramowicach?
Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego ogłosiło konkurs urbanistyczno-architektoniczny dotyczący terenów przy ulicy Bielicowej na Naramowicach. Celem jest stworzenie nowoczesnej koncepcji osiedla z mieszkaniami na wynajem, lokalami usługowymi i dużą ilością zieleni. Wyniki konkursu mają zostać ogłoszone we wrześniu przyszłego roku.
9 czerwca 2026

