Światowy biznes w Poznaniu. Konferencja ABSL w stolicy Wielkopolski.

Konferencja to spotkanie ekspertów, menedżerów i szefów koncernów z całego świata. Temat spotkania – biznes. To już 9 edycja konferencji ABSL. Jest to najważniejsze wydarzenie tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. Jej tegoroczny tytuł brzmi: „Poland. The place to grow”, czyli „Polska – doskonałe miejsce do rozwoju”.

– Organizacja Konferencji ABSL w naszym mieście pokazuje inwestorom, że Poznań jest otwarty na inwestycje z zakresu nowoczesnych usług dla biznesu – podkreśla Jacek Jaśkowiak, prezydent miasta.

W konferencji weźmie udział ok. 1000 uczestników. To liderzy biznesu: prezesi i członkowie zarządów, akcjonariusze najważniejszych firm, politycy, dziennikarze.

Jednym z kluczowych punktów każdej konferencji ABSL jest wystąpienie gościa specjalnego. W poprzednich edycjach gośćmi specjalnymi byli m.in. Madeleine Albright i Condoleezza Rice, pełniące wcześniej funkcję sekretarza stanu USA, Tony Blair i David Cameron.  W tym roku gościem specjalnym będzie osoba spoza polityki: Simon Sinek  – światowy autorytet w obszarze przywództwa.

Konferencja organizowana jest w Poznaniu po raz drugi . Odbędzie się ona w Poznaniu pomiędzy 6 a 8 czerwca.

(ra)

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl