Straciła pracę za serduszko WOŚP. Po 3 latach Patrycja Kasperczak wraca do TVP Poznań

W 2021 roku prezenterka Patrycja Kasperczak została wyrzucona z TVP Poznań. Stało się tak, ponieważ w trakcie emisji prognozy pogody miała przyklejone serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W minioną niedzielę wróciła na antenę.

O nagłym zwolnieniu prezenterki Patrycji Kasperczak było głośno trzy lata temu w całej Polsce. Ówczesnym władzom TVP Poznań nie spodobało się serduszko WOŚP, które prezenterka miała na swetrze podczas przedstawiania prognozy pogody.

Patrycję odsunięto od anteny 3 lata temu za wystąpienie w pogodzie z serduszkiem WOŚP.Dziękuję Patrycja Kasperczak że wracasz na wizję. I to dziś ✌️🇵🇱

Opublikowany przez Jana Józefowskiego Niedziela, 28 stycznia 2024

Zmiany w TVP Poznań

W ubiegłym tygodniu poinformowaliśmy, że Jan Józefowski został nowym dyrektorem TVP Poznań. W trakcie rządów PiS wielu dziennikarzy straciło etat w telewizji publicznej. Wraz z nową dyrekcją stacji, niektórzy z nich wrócili już pracy. Wśród nich jest Patrycja Kasperczak. W niedzielę, 28 stycznia, prezenterka pojawiła się na antenie poznańskiego oddziału TVP po trzech latach nieobecności.

– Dziękuję Patrycja, że wracasz na wizję – napisał Jan Józefowski w internetowym wpisie.

Czytaj także- Nowy dyrektor TVP Poznań. To znany poznański dziennikarz | wPoznaniu.pl

1

Monika Statucka
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl