Sport motorowy tylko dla nielicznych? Przez dwa dni pokażą, że nie

Sport Drive organizuje Dni Otwarte na Torze Poznań, które odbędą się 1 i 2 czerwca. To okazja dla wszystkich miłośników motoryzacji, niezależnie od wieku czy doświadczenia, aby rozpocząć lub w pełni zanurzyć się w świecie sportu motorowego.

Tor Poznań to jedno z najważniejszych miejsc dla miłośników motorsportu w Polsce. Położony zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Poznania, tor od lat przyciąga zarówno profesjonalistów, jak i amatorów z pasją do szybkiej jazdy. Na odwiedzających czekają m.in. możliwość jazdy po torze.

Sesje jazdy po torze to doskonała okazja dla wszystkich, którzy marzą o poczuciu mocy silnika podczas przyspieszania na prostej, a także zwiększenia adrenaliny na pokonywaniu zakrętów. Co więcej, dla odważnych przygotowano przejazdy „Race Taxi”, czyli doświadczenia z kierowcami wyścigowymi w topowych modelach samochodów takich marek jak Porsche 992 GT3 CUP czy Mercedes-Benz GTR.

Spotkania z wystawcy

Dni Otwarte to też okazja do spotkania z kierowcami wyścigowymi oraz wystawcami ze świata motoryzacji, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat szybkich samochodów oraz nowoczesnych technologii. Przygotowano też specjalne atrakcje dla młodszych uczestników, strefę gastronomiczną i pokazy driftu.

Weekendowe wydarzenie odbędzie się w godzinach 9 – 18 (w oba dni). Zapisy na 30-minutowe sesje jazd po torze oraz Race Taxi dostępne są na stronie internetowej organizatora: sportdrive.pl/kalendarz-4/

Czytaj też: To największy park sztuki w Europie. Znajduje się w Poznaniu

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl