Sparingi Lecha Poznań zobaczysz w telewizji. Gdzie i kiedy?

TVP Poznań będzie transmitował mecze sparingowe Lecha Poznań. Pierwszy mecz kontrolny odbędzie się w sobotę, 29 czerwca, o godz. 13. Rywalem „Kolejorza” będzie Lechia Gdańsk.

Od 24 czerwca do 6 lipca Lech Poznań będzie przebywać na zgrupowaniu w Centrum Badawczo-Rozwojowym we Wronkach. W trakcie obozu zaplanowano dwa mecze towarzyskie. Pierwszy z nich odbędzie się 29 czerwca, przeciwnikiem będzie Lechia Gdańsk. Drugi sparing zaplanowany jest na zakończenie zgrupowania, 6 lipca, rywalem będzie szkockie Dundee FC.

Między meczami we Wronkach, 3 lipca, drużyna Lecha Poznań uda się do Opalenicy, gdzie zmierzy się z czeskim Banikiem Ostrawa.

Na zakończenie przygotowań, 13 lipca, Lech Poznań zagra na Enea Stadionie w Poznaniu z czeską drużyną FK Teplice. Będzie to ostatni sprawdzian zespołu przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Transmisje na TVP Poznań i Lech TV

Wszystkie mecze sparingowe będą dostępne na antenie TVP Poznań oraz na kanale Lech TV na YouTube. Szczegółowe informacje o godzinach rozpoczęcia poszczególnych spotkań oraz dostępności dla kibiców będą podawane w osobnych komunikatach.

Plan sparingów Lecha Poznań

  • 29 czerwca (sobota), godz. 13 – Lechia Gdańsk (Wronki)
  • 3 lipca (środa) – Banik Ostrawa (Opalenica)
  • 6 lipca (sobota) – Dundee FC (Wronki)
  • 13 lipca (sobota) – FK Teplice (Enea Stadion)

Czytaj też: Poznań będzie miał swój „Ród Smoka”? Wkrótce premiera filmu o Zamku Królewskim

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl