Sara James będzie uczyć się w Liceum Uniwersyteckim UAM

Związana z Poznaniem, 14-letnia Sara James rozpocznie naukę w Uniwersyteckim Liceum Ogólnokształcącym w Słubicach, które współpracuje z Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nastolatka dostała się do finału America’s Got Talent i ma szansę na wygraną.

Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Słubicach mieści się w budynku Collegium Polonicum. Jego współgospodarzem jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szkoła współpracuje z UAM i umożliwia młodzieży udział w przedsięwzięciach naukowych, a część kadry stanowią badacze i dydaktycy poznańskiej uczelni. Od 1 września naukę rozpocznie tam Sara James, finalistka America’s Got Talent.

Wspaniała wiadomość – Sara James będzie się uczyć w Uniwersyteckim Liceum Ogólnokształcącym mieszczącym się w budynku Collegium Polonicum w Słubicach! Utalentowana wokalistka, która podbiła serca jurorów i widowni amerykańskiej edycji programu „Mam talent” ma szansę na wygraną w finale. Trzymamy kciuki za naszą licealistkę w America’s Got Talent! – gratuluje Sarze, UAM na Facebooku. 

Nastolatka już niedługo zawalczy o wygraną amerykańskiego mam talent, ale już w eliminacjach zachwyciła publiczność i jurorów. To właśnie Simon Cowell wcisnął „złoty przycisk” i powiedział, że Sara ma w sobie „prawdziwy blask gwiazdy”. Zagwarantował jej tym przejście do półfinału, w którym zaśpiewała przebój Eltona Johna, pt. „Rocket Man”. Natomiast finałowy występ młodej artystki obejrzymy 13 września.

Marianna Anders
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl