Ruszają zapisy na 22. Poznań Maraton. Im szybciej się zgłosisz, tym mniej zapłacisz

Początkowo cena za pakiet startowy poznańskiego maratonu wynosi 140 złotych. Obowiązuje ona do 8 marca. Z czasem wzrośnie jednak do 250 złotych. Zapisywać się można do 14 października.

POZNAMY MISTRZA POLSKI

W ramach 22. Poznań Maratonu odbędą się 43. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet w Maratonie oraz 93. PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Maratonie. Bieg odbędzie się 15 października, a wezmą w nim udział również zawodnicy na wózkach. Start jak zwykle będzie miał miejsce przy terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich na ulicy Grunwaldzkiej, a meta na placu PeWuKi.

TERAZ KUPISZ TANIEJ

Od 1 marca można zapisać się na bieg. Można to zrobić za pośrednictwem strony www.marathon.poznan.pl. Organizatorzy przypominają, aby nie odkładać decyzji w czasie. Im szybciej wyślemy zgłoszenie, tym mniej zapłacimy za pakiet startowy. Do 8 marca cena wynosić będzie 140 złotych. Od 9 marca do końca czerwca wzrośnie do 180 złotych. W lipcu i sierpniu za pakiet zapłacić będzie trzeba już 220 złotych, a 13 i 14 października, w ostatnie dni zapisów cena wynosić będzie 250 złotych.

LIMIT ZAWODNIKÓW

W dwóch ostatnich terminach zgłosić będzie się można jedynie w stacjonarnie w biurze zawodów na terenie Międzynarodowych Tragów Poznańskich. Dodatkowo do 12 września zamówić będzie można koszulkę startową marki AdRunaLine za 50 złotych. Co więcej, uczestnicy programu OK Poznań objęci są 25-procentową zniżką przy zakupie pakietu startowego. W biegu maksymalnie będzie mogło wziąć udział 5000 zawodników.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl