Restauracja w centrum znika po 11 latach. Można zjeść do końca miesiąca

W Poznaniu funkcjonuje od 2012 roku. Teraz jednak właściciele lokalu Pezzi poinformowali o zakończeniu działalności. Włoską pizzę można zjeść do końca miesiąca.

W Poznaniu od 11 lat

Restauracja Pezzi funkcjonuje przy ulicy Ratajczaka 36 od 11 lat. W tym czasie zdobyła sporą popularność i zaufanie wśród poznaniaków. Świadczą o tym na przykład opinie w Google. 651 użytkowników oceniło lokal na średnio 4,5 gwiazdki na 5 możliwych. W środę właściciele restauracji poinformowali, że restauracja niedługo zniknie z mapy Poznania.

– Od początku nasza restauracja była miejscem, gdzie nie tylko dostarczaliśmy pyszne posiłki, ale także tworzyliśmy przyjemną atmosferę, w której goście mogli odpocząć i cieszyć się chwilą spędzoną z bliskimi. Wasze uśmiechy, pozytywne recenzje i słowa zachęty były dla nas ogromną motywacją. Dziękujemy Wam za to, że byliście częścią tego miejsca, tworząc niezapomniane wspomnienia. Dziś z przykrością informujemy, że nadszedł czas, aby zamknąć rozdział naszej Włoskiej przygody – piszą właściciele.

Znikają kolejne lokale

Pezzi będzie otwarte do końca miesiąca. Restauratorzy podziękowali za wspólnie spędzone w Poznaniu lata. To nie jedyna restauracja, która w ostatnim czasie zamknęła się w stolicy Wielkopolski. W maju informowaliśmy o zamknięciu lokalu Bimbar, który na poznańskich Winogradach funkcjonował od 2018 roku. Restauracje często nie radzą sobie z problemami finansowymi jeszcze od czasów pandemii.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl