Psy przyszły oglądać film do kina

Luc Besson wraca z kolejnym filmem. Tym razem historia opowiada o miłości do zwierząt i stawianiu czoła przeciwnościom. Jeśli kochasz psy, „Dogman” to z pewnością film dla Ciebie.


Caleb Landry Jones – „rola życia”?

Caleb Landry Jones, laureat nagrody aktorskiej na festiwalu w Cannes, zagrał w filmie „Dogman” najprawdopodobniej rolę życia. Krytycy filmowi porównują ją do wydarzenia na miarę Jokera. W filmie Bessona wciela się w rolę tytułowego Dogmana. Jest on opiekunem bezdomnych psów, którymi daje schronienie. To właśnie z nimi stawia czoło przeciwnościom losu i bezwzględnemu karterowi.

O czym jest film „Dogman”?

Douglas (C.L. Jones) jako dziecko był ofiarom ojca i brata – fundamentalistycznie religijnych katów. Potworne tortury, jakim był poddawany, zmieniły go na zawsze. Jako dorosła osoba Douglas szuka sprawiedliwości, tożsamości, a także miejsca dla siebie. W tym wszystkim towarzyszą mu psy, które nie są dla niego tylko sposobem na zabicie samotności, ale także świetnymi towarzyszami w walce z gangiem, który terroryzuje miasto. Czy psa można kochać bardziej od własnej rodziny? Ten film to doskonała odpowiedź na to pytanie.

„Dogman” w Kinie Muza

Film „Dogman” premierę kinową będzie miał 17 listopada. W kinie Muza odbyła się już przedpremiera. Był to seans dla wyjątkowej publiczności. Obejrzały ją bowiem… psy. Oczywiście, ze swoimi właścicielami.

DOGMAN w kinach już od 17 listopada!

✴️ PSI ALERT! ✴️ Nie tylko my czekamy na piątek – znamy taką ekipę, która DOGMANA obejrzała psiedpre… tzn. przedpremierowo.NO SPÓJRZCIE NA TE MORDKI, NA TE DUPKI! DOGMAN, najnowszy film Luca Bessona, w kinach w całej Polsce już od 17 listopada!🐶 https://velvetspoon.pl/film/dogman/

Opublikowany przez Velvet Spoon Wtorek, 14 listopada 2023

Czytaj także: #JesteśmyRówni. Zobacz, jak widzą niewidomi

Weronika Rogowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl