Materiał partnera

Przywróćmy smak prawdziwego chleba. Konkurs dla piekarzy tuż, tuż…

Pieczywu znanemu z półek w marketach daleko do jakości i smaku prawdziwego chleba, który znamy z dzieciństwa. Ten przywracają uczestnicy konkursu Master Baker. Udział w nim to czysta przyjemności, a do wygrania są cenne nagrody o wartości aż 30 tys. zł. Warto się śpieszyć, bo termin zgłoszeń mija za kilka dni.

Pasjonaci piekarstwa – uczniowie, zawodowcy, amatorzy i członkowie Kół Gospodyń Wiejskich – mogą wziąć udział w konkursie Master Baker. Finaliści zaprezentują swoje umiejętności przed publicznością targów POLAGRA i profesjonalnym jury. Na najlepszych czekają nagrody o wartości aż  30 tys. zł. Organizatorzy czekają na zgłoszenia tylko do 15 września.

Cztery kategorie, 12 zwycięzców

Konkurs podzielony jest na cztery kategorie: amatorzy, zawodowcy, Koła Gospodyń Wiejskich i uczniowie szkół o profilu spożywczym. Poza tytułem mistrza, przyznawanym, uczestnicy otrzymają cenne nagrody rzeczowe i finansowe. W każdej z kategorii do wygrania jest nagroda pieniężna i rzeczowa o wartości 3000 zł (za pierwsze miejsce), 2500 zł (za drugie miejsce) i 2000 zł (trzecie miejsce).

hotel dla psów w Poznaniu

Każdy zawodnik lub zawodniczka, która zdecyduje się na przesłanie swojego zgłoszenia za pośrednictwem formularza kontaktowego http://masterbaker.pl/#formularz ma szansę na awans do finału. Ten odbędzie się 26-28 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, podczas targów POLAGRA. Mistrzów poznamy ostatniego dnia.

Szansa na wiedzę i doświadczenie

Oprócz tych nagród sam start w konkursie Master Baker to szansa na poznanie doświadczonych liderów branży piekarskiej i cukierniczej, zdobycie cennej wiedzy, doświadczenia i kontaktów.
W tegorocznej edycji do jury zostali powołani mistrzowie piekarstwa i cukiernictwa: Katarzyna Mojzykiewicz (przewodnicząca Jury) – mistrz piekarski i cukierniczy związana ze Stowarzyszeniem Rzemieślników Piekarstwa RP, Czesław Meus – mistrz piekarski i cukierniczy , Piotr Kucharski – prezenter telewizyjny, kucharz, piekarz, autor książek kulinarnych, Piotr Złociński – mistrz piekarski i cukierniczy, Łukasz Dobrowolski – szef kuchni, organizatorem warsztatów kulinarnych, Piotr Połomski – piekarz, propagator piekarstwa.

Konkurs Master Baker ma też wymiar edukacyjny. Zrzesza miłośników piekarstwa w każdej grupie wiekowej. Wśród jego uczestników i publiczności zwiększa świadomość w temacie korzyści płynących z jedzenia dobrej jakości pieczywa i zdrowych składników. To walor nie do przecenienia.

fot. źródło : materiały prasowe partnera

Jak zgłosić się do konkursu? Nie prostszego. Wystarczy zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz dostępny na www.masterbaker.pl http://masterbaker.pl/#formularz

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl