Próbował wydłubać oczy pasażerce autobusu. Policja szuka innych świadków zdarzenia

Na początku grudnia, w poznańskich mediach zrobiło się głośno o agresywnym mężczyźnie, który w autobusie nr 173 miał próbować wydłubać oczy jednej z pasażerek. Chociaż policji udało się odnaleźć napastnika, okazuje się, że pokrzywdzonych może być więcej.

Próbował wydłubać pasażerce oczy 

Historię pasażerki, która 3 grudnia została zaatakowana przez agresywnego mężczyznę opisała w internecie jej siostrzenica. Według relacji kobieta miała zostać złapana od tyłu za głowę. Mężczyzna trafił palcami w oczy i na nie naciskał. Pasażerka nie straciła wzroku, jednak jedno z oczu boli i ropieje. Przedtem agresywny pasażer miał mówić sam do siebie oraz zaczepiać innych ludzi.

Już następnego dnia wpadł w ręce policji

Dzień później poznańska policja zidentyfikowała sprawcę. Udało się go odnaleźć w szpitalu, dokąd zawiozła go karetka, gdy wcześniej na ul. Głównej rozbił sobie głowę pod wpływem alkoholu. Okazuje się jednak, że poszkodowanych może być więcej. Pasażerowie autobusu nr 173 znają już 48-latka, który chociażby w lipcu trafił do aresztu, gdy na przystanku przy ul. Kórnickiej zatrzymano go z nożem.

Policja szuka świadków

W dniu ataku na pasażerkę autobusu nr 173, podejrzany był ubrany w czarną kurtkę z kapturem na głowie, czarne spodnie oraz czarne buty. Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy byli świadkami tej sytuacji lub zostali pokrzywdzeni przez mężczyznę.  

Kontakt do policjantów – Komisariat Policji Poznań Nowe Miasto przy ul. Polanka 24 lub telefonicznie pod numerem 47 77 123 11/12 lub 112 czynnymi całą dobę.

Marianna Anders
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl