Premiera „O Raju!” w CK Zamek już 19 stycznia

Pierwsza w tym roku premiera teatralna w Centrum Kultury Zamek odbędzie się 19 stycznia o godzinie 19 w Sali Wielkiej. Spektakl „O Raju!” w reżyserii Barbary Prądzyńskiej spróbuje odpowiedzieć na pytania jak odnaleźć harminie i szczęście oraz jak dotknąć ziemskiego raju, żeby choć kawałek jego w nas się zakorzenił?

19 stycznia w CK Zamek odbędzie się premiera spektaklu „O Raju!”. Reżyserką spektaklu jest Barbara Prądzyńska, a scenariusz przygotowali uczestnicy i uczestniczki Studia Teatralnego CK Zamek.

– Od wieków ludzie poszukują ziemskiego raju – organizują wyprawy na krańce świata i wewnątrz siebie samych. Tworzą ogrody, a nawet miasta na jego wzór i podobieństwo. Jak dzisiaj, kiedy zgiełk, pęd, niebezpieczeństwo wokół, znaleźć harmonię i szczęście? Jak dotknąć ziemskiego raju, żeby choć kawałek jego w nas się zakorzenił? – czytamy w informacji o spektaklu.

Za kostiumy odpowiedzialna jest Izabela Kolka, która prowadzi zajęcia w ramach Warsztatowni Ekoczułej – edukacyjnego, przyjaznego ekomiejsca, przestrzeni do działań z tkaniną, papierem, wełną i sznurkiem.

Premiera odbędzie się w Sali Wielkiej CK Zamek o godzinie 19.

szczegółowe informacje – STUDIO TEATRALNE / PREMIERA „O Raju!” – Centrum Kultury Zamek w Poznaniu (ckzamek.pl)

czytaj także – Tak wyglądał Poznań w 1929 roku [WIDEO] | wPoznaniu.pl

Monika Statucka
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl