Poznań Moto Fest w weekend

Od 27 do 28 czerwca na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się motoryzacyjne wydarzenie pełne emocji i najlepszej zabawy, którego nie można przegapić. Sportowe samochody, klasyczne modele, auta wyścigowe i wiele więcej. To obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego fana motoryzacji.

Przez dwa dni teren targów wypełni bogata ekspozycja, w której znajdzie się ponad 200 wyjątkowych pojazdów, w tym samochody, motocykle i kampery.

Fani czterech kółek będą mogli podziwiać zarówno nowoczesne, sportowe auta, jak i klasyczne, zabytkowe modele. Spodziewanych jest ponad 50 supersamochodów oraz pojazdów kolekcjonerskich. Na zwiedzających czekają również nowości zaprezentowane przez czołowych poznańskich dealerów samochodowych oraz auta tuningowe. To wszystko uzupełnią liczne atrakcje dla całej rodziny, a także zabawy i aktywności dla najmłodszych.

Gościem specjalnym Poznań Moto Fest będzie znany w stolicy Wielkopolski kolekcjoner samochodów Joseph „The Collection”. Podczas wydarzenia the.collection pojawi się w specjalnie przygotowanej strefie razem z grupą przyjaciół. Zwiedzający będą mogli zobaczyć znaczną część jego kolekcji, w tym modele takich marek jak Ferrari, McLaren, Porsche, czy Lamborghini. Tymczasem o jego obecności informuje nietypowe pudełko ustawione przed holem wschodnim MTP. W jego wnętrzu znajduje się obecnie Ferrari F12 Berlinetta, które zastapiło Lancie Delta Integrale. Cała konstrukcja imituje zapakowany samochód-zabawkę.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl