Potrącenie na przejściu dla pieszych matki z dziećmi

Po godzinie 11.00 doszło do potrącenia matki z dziećmi przy ulicy Opolskiej. Na miejscu pojawiła się straż pożarna oraz policja. Zdrowiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo.

POTRĄCENIE NA ULICY OPOLSKIEJ

Matka z wózkiem i dwójką swoich dzieci chciała przejść na drugą stronę ulicy Opolskiej na poznańskim Świerczewie. Przejście dla pieszych, z którego chciała skorzystać znajduje się przy skrzyżowaniu z ulicami Akacjową i Jaśminową. Pasem w kierunku Dębca jechała karetka, która zatrzymała się by przepuścić matkę z dziećmi. Kiedy rodzina zaczęła przechodzić przez jezdnię z przeciwnej strony wjechał w nich samochód marki Toyota.

Wiadomo, że dzieciom nic się nie stało, są pod opieką ojca. Kobieta została przewieziona do szpitala na przebadanie. Osoba kierująca samochodem była trzeźwa. – przekazuje młodsza aspirant Marta Mróz, oficer prasowa poznańskich policjantów.

POSZKODOWANI TRAFILI DO SZPITALA

Kobieta, która prowadziła Toyotę miała 71 lat i nie odniosła podczas stłuczki poważnych obrażeń. Matką i jej pociechami zaopiekowali się najpierw ratownicy medyczni później ojciec dzieci. Poszkodowana trafiła do szpitala. Jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Franciszek P. Bryska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl