Porzucono chorego psa w kartonie. Trafił do schroniska w Poznaniu

Poprzez społecznościowy portal, Schronisko dla Zwierząt w Poznaniu szuka wyjątkowych opiekunów dla chorego pieska. Psa znaleziono w kartonie.

Poszukują domu dla chorego psa

Na załączonej kartce widniała informacja, że pies cierpi na hipoglikemię i ma 7 tygodni. Schronisko potwierdza, że regularnie podaje jej specjalistyczne pożywienie i monitoruje poziom cukru. Piesek otrzymał imię Liczi. Pracownicy pilnie poszukują dla niej tymczasowego lub, najlepiej, stałego domu.

Liczi potrzebuje opiekuna, który umiejętnie zadba o jej potrzeby. Jeżeli ktoś jest przekonany, że może zapewnić jej dom, proszony jest o kontakt mailowy ze schroniskiem pod adresem biuro@schronisko.com. Prośba dotyczy pozostawienia numeru telefonu i oczekiwania na kontakt ze strony schroniska.

– Malutka Liczi nie je jeszcze samodzielnie, wymaga systematycznego dokarmiania co 2-3 godziny. Nie ma nawet zębów. Wychodzą jej dopiero mleczne kiełki. Od kilku dni interesuje ją zabawa. Jest pocieszna, a jak coś nie idzie po jej myśli – swoim szczenięcym głosem może dać popalić – napisała jedna z wolontariuszek. 

Porzucona Liczi (fot. Schronisko dla Zwierząt w Poznaniu)

Czytaj też: 130 psów bez własnego domu. Najwięcej psiaków czeka latem

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl