Porwanie w centrum miasta? Policja szuka napastników

Do porwania miało dojść w poniedziałek około godziny 22.00. na Alejach Marcinkowskiego.

Z naszych ustaleń wynika, że do porwania miało dojść około godziny 22.00. na Alejach Marcinkowskiego tuż ze skrętem z ulicy Podgórnej. Kilku mężczyzn najpierw dotkliwie pobiło a później siłą wciągnęło do samochodu innego mężczyznę. Wśród napastników była także kobieta.

Z informacji przekazanych policji przez świadków wynika, że mężczyźni porozumiewali się albo językiem rosyjskim albo ukraińskim.

– Po godzinie 22.00. otrzymaliśmy telefoniczne zgłoszenie o tym, że na Al. Marcinkowskiego grupa osób miała siłą wciągnąć mężczyznę do samochodu. Po tej informacji w trybie alarmowym w to miejsce zostały skierowane patrole policjantów, którzy po zebraniu wstępnych informacji o zdarzeniu oraz tych osobach sprawdzili teren i zaczęli szukać auta, jednak go nie odnaleźli. Od razu zostały włączone do tego służby kryminalne, które ustalają co się wydarzyło w tym miejscu, kim były te osoby oraz kim jest sam pokrzywdzony – powiedziała nam mł. asp. Marta Mróz z poznańskiej policji.

Mężczyźni odjechali ciemnym samochodem. Najprawdopodobniej było to audi albo bmw. Policja apeluje do świadków albo do osób, które mogą mieć jakieś informacje o porwaniu o kontakt z komisariatem policji na Starym Mieście pod numerem tel. 47 77 124 11.

czytaj także: Śmierć młodego sportowca. Policja zatrzymała podejrzanego

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl