Materiał partnera

Optyk Antoniak. Zdrowie Twoich oczu w profesjonalnych rękach

Zadbaj o swój wzrok razem z nami! W Optyk Antoniak troszczymy się o oczy każdego Klienta, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców Poznania. Nie czekaj – przyjdź i zbadaj swoje oczy już dziś!

Optyk Antoniak to rodzinna firma rzemieślnicza działająca od 1997 roku, prowadząca salony optyczne w Poznaniu, Tulcach i Środzie Wielkopolskiej. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość usług. Profesjonalne badania wzroku wykonuje dyplomowana optometrystka Karolina Antoniak, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

W naszych salonach oferujemy szeroki wybór okularów – korekcyjnych do dali i bliży, progresywnych, dwuogniskowych i przeciwsłonecznych. Starannie selekcjonujemy najlepsze produkty optyczne, które z pełnym przekonaniem polecamy naszym Klientom.

Pełen Zakres Usług

Doradzamy w wyborze oprawek idealnie dopasowanych do rysów twarzy oraz zajmuje się doborem soczewek kontaktowych. Klienci zainteresowani soczewkami mogą liczyć na wsparcie specjalisty – optometrysty kontaktologa, który nauczy, jak prawidłowo zakładać i zdejmować soczewki, zapewniając tym samym ich bezpieczne użytkowanie.

Własne Laboratorium Optyczne

Wszystkie okulary są wykonywane ręcznie w naszym własnym laboratorium optycznym przez Mistrza Optyki Mariusza Antoniak. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i precyzyjnym umiejętnościom, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wymaganiom.

Indywidualne Podejście do Każdego Klienta

Każda para okularów jest tworzona z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów, co pozwala nam oferować produkty, które są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i trwałe. Nasze podejście jest w pełni indywidualne – analizujemy specyficzne potrzeby każdego Klienta, aby dostarczyć idealnie dopasowane rozwiązania optyczne.

Specjalistyczne Rozwiązania

Posiadamy szerokie doświadczenie w tworzeniu okularów, które odpowiadają na nietypowe wady wzroku. Bez względu na to, czy potrzebujesz okularów do korekcji dużej różnicy wady między oczami, specjalistycznych szkieł do pracy przy komputerze, czy okularów sportowych, jesteśmy w stanie stworzyć produkt spełniający Twoje oczekiwania.

Nowoczesne Technologie

W naszym laboratorium wykorzystujemy nowoczesne technologie i precyzyjne narzędzia, które umożliwiają tworzenie okularów o najwyższej jakości optycznej. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom produkty, które zapewniają maksymalny komfort użytkowania i doskonałą ostrość widzenia.

Jeśli dla Ciebie również ważny jest wysoki standard oferowanych usług, zapraszamy do naszego salonu ”Optyk Źrenica” w Poznaniu przy ul. Wielkiej 21. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: optyk-antoniak.pl. Abasadorem szkieł progresywnych American Lens w naszym salonie jest sam  Artur Żmijewski. Popularny i lubiany aktor.

Czytaj także: Mimi zamieszkała w Poznaniu. Przeprowadziła się tu z Francji

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl