Materiał partnera

Odkryj piękno Nepalu! Wycieczka z Poznania w ofercie Ecco Travel

Nepal, kraina gdzie spotykają się majestatyczne szczyty Himalajów, mistyczne świątynie, oraz niezwykła różnorodność kulturowa. Nepal, to kraj bogaty w naturalne cuda, który tylko czeka na odkrycie!

W programie wycieczki poznańskiego touroperatora znalazły się najważniejsze atrakcje tego kraju. Czekają na Ciebie niesamowite atrakcje:

  1. Stolica mistycznego dziedzictwa, czyli Katmandu! Centrum starego miasta z zabytkowymi budowlami. Audiencja u żywej Bogini Kumari, jest ona inkarnacją inkarnację bogini Taledźu. Nie zabraknie również Swayambhunath, czyli stupy samostworzenia. Jest to jedno z najświętszych miejsc i cel wielu pielgrzymek. Mieszkańcy i przyjezdni okrążają pokrytą złotem stupę zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a z góry spoglądają na nich oczy buddy.
  2. Urokliwa oaza i mekka sportów ekstremalnych – Pokhara. Tam niebo spotyka się z ziemią i kreuje niesamowite krajobrazy. Miasto otoczone jest górami i jeziorem Phewa. Turyści mogą skorzystać z rejsu po jeziorze.
  3. Park Narodowy Chitwan i spotkanie z dziką naturą. Park w Chitwan jest jednym z najbogatszych w faunę i florę parków w całej Azji. Spotkać tam można słynnego tygrysa bengalskiego, nosorożca indyjskiego, a nawet krokodyla. Podczas wizyty w Chitwan zaplanowane jest spotkanie z tradycyjnym ludem Tharu i możliwość obserwacji ich życia. Spływa tradycyjnymi łodziami kanu, które wykonane są z jednego kawałka pnia.
  4. Bhaktapur – Miasto, w którym czas się zatrzymał. W tym mieście każdy kamień opowiada swoja historię. Spacer wąskimi uliczkami, by odkryć architektoniczne skarby \takie jak: Pałac Królewski ze złotą bramą, świątynia Taledżu oraz pochodząca z XV wieku Świątynia Dattatreya.

fot. źródło: materiały prasowe partnera

Podczas wycieczki można skorzystać z opcji wycieczek fakultatywnych. Jedną z nich jest niezapomniany lot helikopterem nad Himalajami! Jest to atrakcja, która zostaje w pamięci na długo. Do wyboru jest również zjazd kolejką linową na Manakamana z pięknymi widokami. 

Wycieczka objazdowa Nepal – w królestwie Himalajów z wylotem z Poznania dostępna jest w ofercie biura podróży Ecco Travel specjalizującego się w organizacji egzotycznych wyjazdów. Połączenie z Poznania realizowane jest liniami flydubai z przesiadką w Dubaju. Terminy dostępne od maja aż do października tego roku.

fot. źródło: materiały partnera

Zachęcamy do zapoznania się z programem wycieczki https://ecc.ovh/Nepal_Poznan

czytaj także: Praga samolotem z Poznania za 140 zł

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl