Nowe loty z Poznania na Sycylię. Za niecałe 300 zł

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Portu Lotniczego Ławica w Poznaniu do malowniczego Palermo na Sycylii. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, oferując podróżnym możliwość odkrycia uroków wulkanicznej wyspy.

W sezonie letnim Ryanair planuje obsługiwać połączenie z Poznania do Palermo dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki. To kolejna propozycja linii lotniczych, która poszerza dostęp do ciekawych destynacji dla podróżnych korzystających z usług Portu Lotniczego Ławica.

Siatka połączeń

Ryanair zapowiedział, że w sezonie letnim oferować będzie aż 41 tras z Palermo. Co więcej, na lotnisku na Sycylii bazować będzie pięć samolotów przewoźnika, co pozwoli na jeszcze większy wybór podróży dla pasażerów. Poznań staje się trzecim polskim miastem, obok Krakowa i Wrocławia, które będzie miało bezpośrednie połączenie lotnicze z Sycylią.

Szczegóły rozkładu lotów

Bilety na nowe połączenie są już dostępne w sprzedaży. Pierwszy lot z Poznania do Palermo odbędzie się 3 czerwca o godzinie 12:40, a przylot planowany jest na godzinę 15:20. Kolejne loty z Poznania do Palermo w czerwcu zaplanowano na dni 6, 10, 13, 17, 20, 24 i 27. Ostatni lot przypada na 24 października. Ceny biletów na loty do Palermo (3 czerwca) kosztują 289 zł za podróż w jedną stronę, natomiast powrotny bilet do Poznania (6 czerwca) kosztuje 389 zł.

Ryanair wprowadził nowe loty z Poznania do Włoch (fot. Łukasz Gdak/wPoznaniu.pl)
Ryanair wprowadził nowe loty z Poznania do Włoch (fot. Łukasz Gdak/wPoznaniu.pl)

Czytaj też: Michelle Obama przyjedzie do Poznania. Była pierwsza dama Białego Domu

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl