Największe wydarzenie dla fanów klocków Lego już niedługo w Poznaniu! [ZDJĘCIA]

W Poznaniu szykuje się prawdziwa uczta dla fanów Lego. Festiwal klocków zawsze przyciąga tłumy. Na ponad 2 tys. metrów kwadratowych zaprezentowane zostaną fascynujące makietki z klocków Lego, a oprócz tego będzie okazja spotkać wiele znanych postaci związanych z tą kultową marką.

Festiwal klocków Lego Poznań

16-17 marca Międzynarodowe Targi Poznańskie przemienią się w magiczną krainę klocków Lego, przywołującą świat baśni i fantasy. Na ponad 2 tys. metrów kwadratowych zobaczymy wystawę, pełną wspaniałych makiet z tych kultowych plastikowych elementów. To nie tylko spotkanie z ulubioną zabawką, ale również efekt połączenia kreatywności z ciężką pracą wielu twórców. Ta wyjątkowa impreza obiecuje przenieść uczestników w fantastyczny świat marzeń.

fot. Gabriela Puczyłowska/ wpoznaniu.pl

Klocki Lego Poznań

Podczas festiwalu klocków, poza fascynującymi makietami wykonanymi z klocków, zwiedzający będą mieli okazję spotkać finalistów programu Lego Master oraz znanych youtuberów, którzy od najmłodszych lat związani są z tą kultową zabawką. Gwiazdy będą obecne na festiwalu przez cały czas trwania wydarzenia, a także pojawią się na scenie głównej. Tam opowiedzą o swojej pasji do klocków. Chętni będą mieli okazję zrobić sobie z nimi zdjęcie lub zdobyć autograf.

Festiwal klocków Lego – atrakcje

Organizator wydarzenia przygotował wiele atrakcji, które pozwolą zarówno młodym, jak i starszym znaleźć coś dla siebie. Starsi uczestnicy będą mieli okazję odświeżyć wspomnienia z najmłodszych lat, tworząc własne dzieła podczas otwartej strefy budowania z tysiąca klocków Lego. Natomiast młodsi goście będą mogli cieszyć się kreatywnym tworzeniem z klocków oraz uczestniczyć w warsztatach budowania. Takie różnorodne atrakcje zapewnią niezapomniane przeżycia każdemu uczestnikowi festiwalu.

fot. Gabriela Puczyłowska/ wpoznaniu.pl

Wydarzenie odbędzie się w pawilonie nr 5 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Bilety na wydarzenie można zakupić [TUTAJ], lub w kasach w dniu festiwalu. Dzieci do lat 5 mają wstęp wolny.

Czytaj także: Restauracja, piekarnia, winiarnia i… teatr. Zobacz zmieniające się wnętrze kultowego budynku

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl