Najlepsza domówka już w lipcu! Wiemy kto zagra na Enea Edison Festival

Tegoroczna edycja Enea Edison Festival potrwa od 5 do 6 lipca. Muzyczne wydarzenie odbędzie się w podpoznańskim Baranowie. Wiemy jak wygląda line-up.

W lipcowy weekend nad Jeziorem Kierskim wystąpią gwiazdy polskiej muzyki. Wszystko za sprawą kolejnej edycji Enea Edison Festival, która odbędzie się 5 i 6 lipca w Baranowie. To festiwal ogłoszony najlepszą podpoznańską domówką. Organizatorzy zapowiadają, że oprócz doświadczeń muzycznych będzie można wziąć udział w kreatywnych aktywność. Nie zabranie też strefy dla zgłodniałych.

Zawiałow, Bartosiewicz, Mrozu. Kto jeszcze?

Wiadome było, że w tym roku podczas Enea Edison Festival będzie można usłyszeć m.in. Darię Zawiałow, Mroza i Edytę Bartosiewicz. Teraz wiemy jakie jeszcze nazwiska pojawią się w tegorocznym linie-upie. W tym roku na scenie pojawią się także: Natalia Przybysz, Natalia Szroeder, Kathia, Maks Łapiński i Dawid Tyszkowski. Będą to dwa dni muzycznych wydarzeń, podczas których wybrzmi czternaście koncertów. Wszystko odbędzie się na dwóch scenach.

Do grona wykonawców Enea Edison Festival 2024 dołączyli: Majka Jeżowska, Bitamina z koncertową wersją płyty „Kawalerka”, Rubens, Paula Biskup, nita i Jacko Brango.

-Od lat festiwal dostarcza mieszanki dźwięków, możliwości zabawy przy przebojach największych gwiazd polskiej sceny muzycznej oraz okazji do odkrycia młodych twórców, którzy z czasem stają się headlinerami największych festiwali – informują organizatorzy Enea Edison Festival

Harmonogram koncertów:   

5.07.2024 – Mrozu, Edyta Bartosiewicz, Natalia Przybysz, Majka Jeżowska, Dawid Tyszkowski, Paula Biskup, Maks Łapiński 

6.07.2024 – Daria Zawiałow, Bitamina gra Kawalerkę, Natalia Szroeder, Rubens, Kathia, nita, Jacko Brango 

fot. Enea Edison Festival

Bielty

Bilety na tegoroczną edycję Enea Edison Festival są już w sprzedaży. Dostępne są w dwóch opcjach do wyboru. Bilety jednodniowe dostaniemy w cenie 169 zł, natomiast wejście na dwa dni muzycznej imprezy kosztuje 249 zł. Dzieci do 6 roku życia mogą wejść za darmo z rodzicem lub opiekunem. Dla dzieci od 7 do 12 lat obowiązują bilety ulgowe. Patronami medialnymi festiwalu są wPoznaniu.pl i RMF Maxx. 

Czytaj także: Joanna Scheuring-Wielgus jedynką do Parlamentu Europejskiego [zdjęcia] | wpoznaniu.pl

Monika Statucka
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl