Mrozu wyruszy w halową trasę koncertową. Trafi też do Poznania

Mrozu, laureat pięciu Fryderyków i autor przeboju „Supermoce” szykuje się do pierwszej w swojej karierze halowej trasy koncertowej. Muzyk zaprasza fanów na cztery koncerty pod hasłem „Wszystko było po coś”, które odbędą się wiosną 2024 roku. To okazja do świętowania 15-lecia jego kariery i promocji albumu „Złote Bloki”. Bilety trafią do sprzedaży 2 października.

Mrozu, artysta znany z energicznych występów, przygotowuje się do trasy koncertowej, która będzie nie tylko okazją do świętowania jego muzycznej drogi, ale także pożegnaniem z publicznością przed dłuższą przerwą koncertową. Mrozu planuje wejść do studia nagraniowego w przyszłym roku, dlatego te cztery koncerty mają być jedną z niewielu okazji, by usłyszeć jego twórczość na żywo.

Promocja albumu „Złote Bloki”

Album „Złote Bloki” wydany w 2022 roku, przyniósł Mrozowi aż pięć Fryderyków, w tym w kategorii Autor Roku, Album Roku – Pop i Utwór Roku za singiel „Za Daleko”, nagrany wspólnie z Vito Bambino. Płyta uzyskała status Platynowej Płyty, a jej przebojowy singiel „Złoto” zdobył serca słuchaczy.

Mrozu to artysta, który od momentu wydania albumu „Złote Bloki” intensywnie koncertuje. Rozpoczął od wyprzedanych koncertów w klubach, a jego występy na festiwalach, takich jak Letnie Brzmienia 2022, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Latem 2023 roku artysta wcielił się w rolę jednego z liderów Orkiestry Męskiego Grania.

Goście i niespodzianki

Na koncertach Mroza można spodziewać się nie tylko samego artysty, ale także gości, którzy towarzyszyli mu w trakcie jego kariery. To obietnica niespodzianek i wyjątkowych występów na scenie.

Trasa „Wszystko było po coś” rozpocznie się 2 marca 2024 roku w Gdyni. Kolejne koncerty odbędą się we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Bilety będą dostępne od 2 października na stronie www.eventim.pl/goodtaste.

Harmonogram trasy:

  • 02.03.2024 – Gdynia / Polsat Plus Arena Gdynia
  • 09.03.2024 – Wrocław / Hala Stulecia
  • 24.03.2024 – Poznań / MTP Pawilon 3A
  • 14.04.2024 – Warszawa / COS Torwar

Czytaj też: Na Orlenie, gdy zabraknie paliwa zalecono naklejać informacje o awarii dystrybutora

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl