Mrozu, Margaret, Jamal i wielu innych wystąpi w Poznaniu. Festiwal już w kwietniu

Kluby i sceny plenerowe, warsztaty i dyskusje, ale przede wszystkim świetni artyści. To wszystko w Poznaniu już w kwietniu. Do stolicy Wielkopolski przyjadą między innymi Mrozu, Margaret, Jamal, Bartek Królik, Kamil Hussein i Swiernalis.

NOWY FESTIWAL

W Poznaniu odbędzie się nowa impreza muzyczna. Next Fest Music Showcase & Conference to kilkadziesiąt koncertów, kilkanaście klubów i sceny plenerowe, a także warsztaty i dyskusje o muzyce. Festiwal odbędzie się w dniach od 20 do 22 kwietnia w CK Zamek, na Scenie na Piętrze, na pl. Wolności, w klubach Tama, Blue Note, Dragon, Dubliner, W Starym Kinie, Pod Minogą, Lokum i Schron. Dzisiaj poznaliśmy listę artystów, którzy zagrają w Poznaniu.

GWIAZDY

Główną gwiazdą będzie Łukasz Mróz, znany jako Mrozu. Zaprezentuje on dobrze znane utwory, takie jak “Miliony monet”, “Co nam pisane” czy “Femme Fatale”, a także piosenki ze swojej najnowszej płyty “Złote Bloki”. Na scenie Next Festu wystąpi również Margaret. Jej kariera rozpoczęła się hitem “Thank u Very Much”, ale piosenkarka znana jest również z takich utworów, jak “Tempo” czy “Monkey Business”.

UZNANI I DEBIUTANCI

W Poznaniu posłuchać będziemy mogli także muzyki z pogranicza reggae i dancehallu w wykonaniu zespołu Jamal. Ich niekwestionowanie największym hitem jest “Policeman”. Fani z pewnością będą czekać również na takie piosenki, jak “Peron” czy “Tak Miało Być” albo “Defto”. Na festiwalu zaprezentuje się także wielu debiutantów i debiutantek. Pełna lista wykonawców oraz informacje o biletach znajdują się TUTAJ.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl