Mężczyzna został pobity w miejskim autobusie. Sprawca uciekł

Nieznani mężczyźni dosiedli się do pasażera miejskiego autobusu. W pewnym momencie jeden z nich zaatakował podróżnego. Zaraz po tym agresorzy wybiegli z pojazdu. Szuka ich policja.

DOSIEDLI SIĘ

Policja poszukuje trzech osób, w tym jednej odpowiedzialnej za pobicie. Do zdarzenia doszło przed godziną 18:00 w niedzielę w autobusie komunikacji miejskiej. Jak przekazała nam Marta Mróz z poznańskiej policji, do podróżującego nim mężczyzny dosiadły się trzy osoby, które spożywały alkohol i zachowywały się agresywnie.

UCIEKLI

Weszły one w dyskusję z pasażerem, a po krótkiej rozmowie, jedna z nich zaatakowała mężczyznę. Później agresor oraz jego dwaj znajomi wykorzystali moment, kiedy autobus zatrzymał się przy przystanku Mieszka I i uciekli z pojazdu. Poszkodowany pasażer powiadomił służby.

Taką sprawą się obecnie zajmujemy. Od razu po tym zdarzeniu sprawca i osoby mu towarzyszące uciekły i są przez nas poszukiwane. – przekazała nam Marta Mróz.

SZUKA ICH POLICJA

Jak się okazało, na szczęście mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń. Teraz policja zabezpieczyła nagrania z monitoringu autobusu miejskiego. Jeśli funkcjonariusze nie będą w stanie sami zidentyfikować agresora, bardzo możliwe, że opublikują jego wizerunek. Wtedy policja poprosi o pomoc mieszkańców.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl