Mały wielki bieg! Wystartowały zapisy na Poznań Półmaraton dla dzieci

Zapisy na Pho3nix Kids Półmaraton już trwają! Każdy z uczestników otrzyma specjalny upominek oraz będzie miał okazję do świetnej zabawy. To doskonała okazja, by wprowadzić najmłodszych w świat sportu i aktywności fizycznej.

Poznań półmaraton

Ruszyły zapisy na Pho3nix Kids Półmaraton, który odbędzie się w sobotę, 13 kwietnia. To wydarzenie towarzyszące 16. PKO Półmaratonowi. Dzieci będą rywalizowały na dystansach od 100 metrów aż do 1100 metrów. To nie tylko świetna okazja do spędzenia czasu aktywnie, ale także doskonały sposób na zachęcenie najmłodszych do regularnej aktywności fizycznej.

Ruszyły zapisy na Pho3nix Kids Półmaraton/ fot. Adama Ciereszko materiały prasowe

Na Pho3nix Kids Półmaraton można zapisać dzieci urodzone w roku 2009 i młodsze. Każdy uczestnik tego wydarzenia otrzyma medal, koszulkę typu T-shirt, worek oraz dodatkowy upominek. Opłata startowa wynosi 25 złotych. Aby wziąć udział, należy wcześniej zarejestrować swoje dziecko poprzez formularz online.

Należy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona, a w każdej grupie wiekowej obowiązują limity uczestnictwa. Decyduje kolejność zgłoszeń, więc warto się spieszyć z rejestracją.

Czytaj także: Co w weekend w Poznaniu?

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl