Magda Gessler zmieni kolejną podpoznańską restaurację

Ostatnio w Poznaniu wzbudziła spore kontrowersje i załatwiła sobie zakaz wstępu do restauracji. Tym razem Magda Gessler spróbuje odmienić losy podpoznańskiego lokalu. Rewolucja potrwa do środy w Komornikach.

REWOLUCJA POD POZNANIEM

Magda Gessler po raz kolejny przyjechała do Wielkopolski, by poprowadzić odcinek “Kuchennych Rewolucji”. Tym razem przemianę przejdzie Karczma Pod Dębami we wsi Komorniki w gminie Kleszczewo. Właściciele restauracji już poinformowali, że lokal będzie zamknięty aż do środy, a otworzy się w czwartek o godzinie 12:00.

SPORE ZMIANY?

Już wtedy Karczma Pod Dębami najprawdopodobniej będzie nazywać się inaczej. Zmiana nazwy, wystroju, a nawet menu restauracji, to częsty element rewolucji. Restauratorka znana jest z bezkompromisowych i nie zawsze cenzuralnych uwag. Jej program cieszy się jednak dużą popularnością, a Gessler przyciąga tłumy.

KONTROWERSJE

Ostatnim razem w Poznaniu pojawiła się w listopadzie na otwarciu strefy Food Fyrtel. Próbowała dań serwowanych przez restauratorów, w tym burgerowni GigaBuła. Burgera dla Magdy Gessler przyjechał przygotować specjalnie zwycięzca Master Cheefa – Mateusz Guncel. Restauratorce jednak od początku nie spodobała się nazwa dania – „giga śmierdziel”. Burger miał czekać na degustację ponad 30 minut, a gdy go spróbowała, powiedziała „do d*py” i spróbowała kolejnego.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl