Categories

Madera czy Szwecja? Tanie i z Ławicy

Tanie połączenia lotnicze nie muszą wcale oznaczań tylko niskobudżetowych przewoźników. Z Poznania latać można także czarterami biur podróży. Dziś pokażemy tani lot do Szwecji i wycieczkę na Maderę, której cena może zaskoczyć.

TANIE LOTY REGULARNE – SZWECJA

Lotów do Sztokholmu z Poznania jest sporo ale przede wszystkim ich cena może zaskoczyć. Proszę zobaczyć ile kosztuje lot w dwie strony.

Bilety to Sztokholmu prosto z Poznania za…170 złotych. Lecąc z naszego miasta oszczędzamy jeszcze koszty dojazdów do innych miast, z których teoretycznie można lecieć. 170 złotych w dwie strony to mniej niż kolejowe bilety do Warszawy.

Sztokholm to siedziba szwedzkiej monarchii, zatem spotkamy się z niezwykle bogatą architekturą oraz muzeami pełnymi dzieł sztuki.

Najciekawsze jednak i absolutnie bezpłatne mogą okazać się spacery po Sztokholmie. Miasto to położone jest nad wodą, nad którą spaceruje się po licznych mostkach.

Na zwiedzanie Sztokholmu nie musimy wydać majątku. Wolontariusze lokalnej organizacji turystycznej codziennie organizują bezpłatne wycieczki z oprowadzaniem po mieście. Tutaj znaleźć można ich dokładny plan.

http://freetourstockholm.com/free-tours/

Co ciekawego znaleźć można w tym niezwykłym mieście? Wystarczy obejrzeć to krótkie nagranie.

LOTY CZARTEROWE – MADERA

Tydzień na Maderze za mniej niż 2 tysiące złotych w czterogwiazdkowym hotelu ze śniadaniami? Tak. Z Poznania? Tak, z Ławicy. To oferta TUI, które zabiera Wielkopolan prosto z naszego lotniska do stolicy Madery – Funchal.

Madera to niezwykłe połączenie wysokich gór i oceanu. Skalistych wybrzeży z ukrytymi plażami i świetnej kuchni. Madera to też gwarancja znakomitej pogody. Długie spacery wzdłuż oceanu wiążą się z pięknymi widokami przede wszystkim ze względu na bardzo urozmaiconą rzeźbę wybrzeża.

Madera to też ciekawa kuchnia i tradycja min. architektoniczna. Nie sposób nudzić się na tej wyspie bo gwarantuje szerokie spektrum atrakcji. Górskie wędrówki, nurkowanie, rejsy po oceanie by podziwiać delfiny, to tylko niektóre atrakcje.

To nagranie może być krótkim wstępem do zapoznania się z atrakcjami Madery.

Latanie z lotniska, które ma się najbliżej ma mnóstwo zalet. Nie wydajemy pieniędzy na przejazdy do innych miast ale zyskujemy też coś ważniejszego od pieniędzy – komfort braku stresu związanego z tym, czy zdążymy dojechać do innego miasta na lot, czy na autostradzie nie będzie wypadku, czy pociąg się nie spóźni. W mieście, w którym mieszkamy, wsiadamy do autobusu bądź taksówki i po maksymalnie kilkudziesięciu minutach jesteśmy na lotnisku. To też duża wartość.

 

Powyższy materiał jest artykułem sponsorowanym przez Port Lotniczy Poznań-Ławica sp. z o.o. im. Henryka Wieniawskiego.

 

 

 

 

 

Arkadiusz@twitter
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl