Liceum, technikum czy szkoła branżowa? Odpowiedź na Targach Edukacji

Od 8 do 10 marca odbędą się Targi Edukacyjne. To wydarzenie dedykowane jest uczniom, którzy już niedługo staną przed wyborem dalszej ścieżki kształcenia. Na Targach swoją ofertę zaprezentują licea, technika, szkoły branżowe, a także szkoły językowe i uczelnie wyższe. Dla uczniów do 19 roku życia, nauczycieli i bibliotekarzy wstęp na wydarzenie jest darmowy.

W pierwszej połowie marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się wydarzenie dedykowane młodym osobom, które muszą zadecydować o wyborze kolejnej szkoły. Na Targach Edukacji zaprezentują się szkoły z całej Polski. Swoją ofertę przedstawią licea, technika, szkoły branżowe. W przestrzeni MTP swoje stanowiska będą miały również szkoły językowe i uczelnie wyższe.

Liceum, a potem studia? Czy może technikum lub szkoła branżowa i od razu praca w zawodzie?

Podczas Targów Edukacji odbędą się również szkolenia i warsztaty dla nauczycieli, bibliotekarzy i pracowników oświaty. Dla uczestników przygotowano również konkursy i panele eksperckie. Wydarzenie urozmaicą występy artystyczne. Będzie można zobaczyć pokazy taneczne, muzyczne, sportowe czy sztuk walki. Wystąpią uczniowie szkół z Poznania i całej Wielkopolski. Dla uczestników wystąpi Barbara Szelągiewicz z zespołem oraz Joanny Dudkowskiej BAND. Nie zabraknie gier i konkursów z nagrodami.

Uczniowie do 19 roku życia, nauczyciele oraz bibliotekarze mogą wziąć udział w Targach Edukacyjnych za darmo. Wystarczy, że przy wejściu na teren MTP odbiorą darmowe wejściówki, po wcześniejszym okazaniu dokumentu. Pozostałe grupy mogą zakupić bilety: ulgowe (10 zł), normalne (15 zł) oraz 3-dniowe (30 zł) na stronie tobilet.pl. Wydarzeniu, odbywającemu na terenie MTP, będą towarzyszyć Targi Książki.

fot. MTP

Czytaj także- Gratka dla psiarzy. Powstanie nowy wybieg dla psów przy os. Warszawskim? | Wiadomości POZNAŃ

źródło- poznan.pl

Monika Statucka
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl