Letni miejski basen otwiera bramy

Pływalnia letnia Kasprowicza otworzy się dla poznanianek i poznaniaków w sobotę w samo południe.

Przez pierwszy tydzień pływalnia będzie działała w godzinach 12.00-20.00. Po zakończeniu roku szkolnego, czyli od 22 czerwca, wydłuży godziny otwarcia i będzie działała od 9.00. Uruchomione zostaną ponadto tzw. godziny dla pływaków, czyli poranki (7.00-9.00), podczas których będzie możliwe skorzystanie wyłącznie z 50-metrowego basenu pływackiego.

Ceny wstępu na basen będą takie same jak w ubiegłym roku. Bilet normalny będzie kosztował 23 złote, a ulgowy 16 złotych. Na dodatkowe zniżki mogą liczyć posiadacze Karty Dużej Rodziny z kodem terytorialnym Poznania i seniorzy (Poznańska Złota Karta). 10-procentowy rabat czeka przy zakupie karnetu na 10 wejść, warto również korzystać z obiektu po godzinie 18.00, wówczas cena biletu wynosi tylko 12 złotych.

– Uczestnicy programu OK Poznań mogą w dostępnej puli zniżek skorzystać z wejścia na basen letni za 1 zł. Bilety można kupować w kasach przy wejściu na pływalnie. Zachęcamy także do korzystania ze sprzedaży online prowadzonej przez platformę ToBilet.pl.- informuje Filip Borowiak z Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

czytaj także: Tutaj można się bez obaw kąpać. Rusza sezon

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl