Lech Poznań z dobrą wiadomością dla kibiców. Środkowy pomocnik zostaje do 2026 roku

Jesper Karlström zostaje w Lechu. Środkowy pomocnik podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2026 roku.

Jesper Karlström poza grą w Lechu jest reprezentantem Szwecji. Mimo długiego czasu dzielącego do końca współpracy, obie strony przystąpiły niedawno do rozmów o przedłużeniu i teraz Lech ogłasza, że doszło do porozumienia i podpisania dokumentów.

Zawodnicy z którymi Lech już związał się na dłużej, to: Antonio Milić, Nika Kvekveskiri, Mikael Ishak, Michał Skóraś i ostatnio Alan Czerwiński.

To bardzo dobry zawodnik, który jest reprezentantem swojego kraju. Nie tylko imponuje umiejętnościami piłkarskimi, ale również dodaje nam na murawie doświadczenia i charakteru. Pamiętajmy, że kiedy go pozyskiwaliśmy, to był kapitanem swojej drużyny w Szwecji. Cieszymy się, że zdecydował się nam zaufać i związać z Kolejorzem na dłużej, tym razem do 30 czerwca 2026 roku – mówi dyrektor sportowy Lecha, Tomasz Rząsa.

27-latek stał się jednym z ulubieńców kibiców i jest nazywany przez nich Szefem.

Wiem, że trudno o wygranie mistrzostwa rok po roku, ale bardzo tego chcę. To mnie nakręca do dalszej pracy, pragnę zdobyć z Lechem jak najwięcej trofeów, bo wielu świetnych zawodników kończyło karierę bez żadnych tytułów. Liczę na to, że z każdym sezonem będziemy stawać przed szansą na to, a i ja będę w dalszym ciągu się w tym miejscu rozwijał – mówi Jesper.

Jan Józefowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl