Lech Poznań wygrywa. Z Wartą

Lech Poznań wygrywa z Wartą w kontrolnym meczu w Opalenicy. Niebiescy pokonali zielonych 2:0. Lech kontrolował ten piłkarski pojedynek.

Nie było pewnie dla nikogo zaskoczeniem, że Lech wygrał pojedynek z Wartą. Pierwsza bramka padła już w piątej minucie. Kolejna w 15stej. Lech kontrolował sytuacje na boisku. Zawodnicy Warty liczyli na kontry, ale nie byli w stanie zagrozić pomocnikom Kolejorza.

W drugiej połowie trener dał szanse rezerwowym. Na murawę wszedł Nicklas Barkroth i Paweł Tomczyk. Szybko stworzyli bramkową sytuację, choć nie udało się jej dokończyć piłką w siatce.

Najmniej pracy miał w tym meczu bramkarz Lecha. Karol Szymański, który do drużyny trafił niedawno, nie miał żadnej szansy, by wykazać się umiejętnościami.

Następny kontrolny mecz będzie już jednak trudniejszy. Lechici zmierzą się z izraelskim Hapoelem Ber Szewa. Już w najbliższą sobotę.