Hobby horse i kaczuszka do wanny na stronie Lecha Poznań. Sprzedaż oficjalnych gadżetów

Niedługo rozpocznie się Ekstraklasa 2024/2025. Kluby przygotowują się fizycznie i taktycznie do nadchodzącego sezonu. Kibice czekają na transfery i pierwszy gwizdek sędziego na polskich boiskach. W oczekiwaniu może im pomóc przejrzenie oferty klubowej strony z gadżetami. Tam można napotkać na „nietypowe” okazy.

„Kolejorz” w poprzedniej kampanii zajął 5. miejsce w tabeli. To był rozczarowujący wynik, który spowodował, że zarówno John van den Brom, jak i zastępujący go później Mariusz Rumak – stracili swoje posady. Włodarze Lecha Poznań natomiast spotkali się z krytyką ze strony kibiców. Remedium na bolączki Lecha Poznań ma być nowy trener – Duńczyk, Niels Frederiksen. Fani domagają się też transferów, jednak tych na razie nie ma. Obecnie piłkarze Lecha Poznań przygotowują się do nadchodzącego sezonu w meczach sparingowych.

Nowy sezon to też czas na nowe koszulki klubowe i gadżety. Część kibiców w mediach społecznościowych zdążyła już z humorem poinformować o „nietypowych” rekwizytach, które można nabyć w oficjalnym sklepie Lecha Poznań.

Jednym z nich jest „hobby horse”, czyli pluszowy koń na patyku.

„Odkryj magię dziecięcej wyobraźni z naszym wyjątkowym hobby horse’em z głową koziołka, dedykowanym fanom Lecha Poznań! Ten starannie wykonany hobby horse to idealna zabawka dla każdego małego kibica, który pragnie połączyć miłość do sportu z aktywną zabawą na świeżym powietrzu” – czytamy na stronie sklepu Lecha Poznań.

Przedmiot ma być „idealny do zabawy w domu, w ogrodzie, jak i na placu zabaw. Pobudza kreatywność i rozwija umiejętności motoryczne dzieci”.

Innym przedmiotem, który zwrócił uwagę kibiców jest kaczuszka ozdobiona klubowym herbem oraz barwami Lecha Poznań. To, jak czytamy na oficjalnej stronie, „sprawia, że jest uroczym gadżetem. Wykonana z bezpiecznej, nietoksycznej gumy, która jest delikatna dla skóry dziecka i odporna na uszkodzenia”. Jaki jest cel takich kaczuszek? „Pomaga w rozwoju zmysłów dziecka, takich jak dotyk i koordynacja ręka-oko, jednocześnie dostarczając mnóstwo radości” – czytamy na stronie.

„Kolejorz” to oczywiście nie wyjątek pod względem „nietypowego” asortymentu. Przykładowo kibice Wisły Kraków mogą kupić legowisko dla psa.

Czytaj też: W Poznaniu jest jeden z największych basenów w Polsce. Podniesiono ceny biletów

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl