Lech Poznań stawia na zupełnie nowy system. Wpłynie na grę?

Nowy system ułatwi pracę nie tylko trenera i piłkarzy, ale również pozostałych pracowników klubu. Zapewni między innymi szybką i wygodną komunikację między piłkarzami a trenerem, za pomocą aplikacji mobilnej.

Lech Poznań związał się 3-letnią umową z firmą Protrainup. W ramach współpracy powstanie zupełnie nowy system informatyczny do zarządzania klubem. Poprawi on przepływ informacji w klubie i w Akademii Lecha Poznań. System rozwijać będzie również Dział Science z klubu ze stolicy Wielkopolski.

System zapewnia takie funkcje jak między innymi dziennik i kalendarz trenera, wykres obecności na treningach czy szybki komunikator połączony z aplikacją mobilną. Znacznie pomaga również w treningach, zapewniając rozpiskę oraz dokładną instrukcję wykonywanych ćwiczeń. Trenerzy będą również mieli łatwy dostęp do ewaluacji poszczególnych piłkarzy.

hotel dla psów w Poznaniu

Łatwiejsza będzie także praca wszystkich pracowników biurowych w klubie. System zapewni moduły ewidencji czasu pracy trenerów czy moduł obiektów i ich rezerwacji. Największą nowością będzie jednak wirtualna szatnia i tablica klubowa. Będą się na niej znajdowały wszystkie najważniejsze informacje i wytyczne na dane spotkania.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl