Kręcą film w Poznaniu. Amerykański producent

Choć plan zdjęciowy to głównie Szczecin, we wtorek ekipa filmowa pojawiła się w Poznaniu, by nakręcić kolejne zdjęcia w jednym z klubów. Przy okazji koncert dał również aktor i muzyk związany z poznańskim teatrem.

AMERYKANIN

“Good Grief” to kolejny projekt filmowy Jasona Madicusa, amerykańskiego producenta pochodzącego z Kalifornii. Wcześniej był on odpowiedzialny za zdjęcia do filmu “Final Diagnosis: No Second Chances”. Realizowane były one głównie w Szczecinie. Podobnie jest z krótkometrażowym “Good Grief”.

ZDJĘCIA W POZNANIU

Część zdjęć odbywa się jednak również w Poznaniu. We wtorek ekipa przyjechała do stolicy Wielkopolski, by kręcić zdjęcia w klubie Próżność, znajdującym się przy Al. Niepodległości. Przy okazji odbył się również koncert GONZO. To związany z poznańskim Teatrem Fuzja muzyk i aktor Kuba Woźniak.

DUŻE EKRANY?

Twórcy na razie nie zdradzają fabuły filmu. Wiadomo, że będzie to komediodramat, a główna bohaterka będzie musiała sobie poradzić z żałobą po stracie bliskiej osoby. Za reżyserię odpowiadają Ewa Wikieł i Ukrainka Żanna Ozirna. Po raz pierwszy film “Good Grief” ma zostać pokazany na największych festiwalach filmowych, a później trafić na platformy VOD.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl