Kolejne pieniądze dla Warty Poznań. To efekt wyników akademii piłkarskiej

W zeszłym sezonie w kategorii U-17 zawodniczki Warty Poznań zdobyły srebrne, a zawodnicy – brązowe medale. W całej akademii szkoli się obecnie ponad 300 młodych piłkarzy i piłkarek. Teraz szkółka będzie mogła rozwinąć się jeszcze bardziej, dzięki współpracy z nowym sponsorem.

Pod skrzydłami Akademii Warty Poznań znajduje się obecnie ponad 300 młodych zawodników i zawodniczek. Tak duża liczba juniorów nie powinna jednak dziwić, ponieważ młodzieżowe kluby Zielonych w poprzednim sezonie były jednymi z najlepszych w kraju.

Juniorzy starsi i młodsi, juniorki młodsze oraz trampkarki i trampkarze starsi do samego końca walczyli o tryumfy w Centralnych Ligach Juniorów. Efektem ich ligowych zmagań były srebrne medale dla zawodniczek do lat 17 oraz brązowe medale dla zawodników w tej samej kategorii wiekowej.

Od następnego sezonu juniorzy Warty będą występowali z nowym logiem na rękawach. Firma Mormi zauważając rozwój i dobre wyniki szkółki, postanowiła objąć ją swoim patronatem. Dzięki pieniądzom, które klub pozyska w ramach współpracy, akademia będzie mogła rozwinąć się jeszcze bardziej. Firma Mormi zajmuje się głównie wynajem długoterminowym lokali na terenie całej Wielkopolski.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl